← Назад

Поради та рекомендації

(Не)Читацький щоденник: ваше незабутнє літо зі СторіЯ image

(Не)Читацький щоденник: ваше незабутнє літо зі СторіЯ

СторіЯ підготувала для маленьких читак неймовірну літню пригоду, яку вони напишуть самотужки! Це незвичайний читацький щоденник, який мотивує учнів та учениць 1-4 класів читати, досліджувати світ й писати свою історію.
Special Українська незламність та сила жінок: мистецька виставка в Музеї Майдану image

Українська незламність та сила жінок: мистецька виставка в Музеї Майдану

Осучаснені дерев'яні ляльки-мотанки в людський зріст, картини, скульптури, інсталяції, які транслюють українську ідентичність, незламність та силу жінок, — усе це ви можете побачити на виставці Олі Рондяк у Галереї протестного мистецтва Музею Майдану.
Інтегроване навчання: від теорії до практики image

Інтегроване навчання: від теорії до практики

Інтеграція — один із ключових принципів сучасної освіти. У чому він полягає, які його переваги та як втілити в практику роботи в школі? Тримайте підказки від СторіЯ.
5 історій про сильних жінок image

5 історій про сильних жінок

Шукаєте ідеї, як відзначити Міжнародний жіночий день без радянських штампів про “свято весни й краси”? Ми залюбки допоможемо! Пропонуємо влаштувати в класі тематичне обговорення історій про українок, які не боялися кидати виклик долі.
Як і навіщо розвивати м’які навички дітей  image

Як і навіщо розвивати м’які навички дітей

Знання “на зубок” дат козацьких повстань, назв усіх збірок Івана Франка чи кількості населення країн Європи не гарантує сучасним школярам успішної самореалізації в майбутньому. Та й не й є сьогодні ключовим завданням школи. Усю необхідну інформацію нинішні діти можуть швидко й легко отримати з різних джерел, адже вона завжди під рукою, як і смартфон. Що значно важливіше — так це навчити дітей орієнтуватися в морі цієї інформації, критично оцінювати її й ефективно взаємодіяти з іншими людьми.
Як організувати розмовний клуб image

Як організувати розмовний клуб

Як навчити дітей вести позитивну комунікацію й переконувати співрозмовників за допомогою слів? Адже іноді й дорослим буває складно відстояти свою думку без зайвих емоцій. Треба створити безпечний простір для спілкування, обміну ідеями та взаємопідтримки. Таким простором може стати розмовний клуб як форма позакласної чи позашкільної роботи. 
Відзначаємо Міжнародний день дівчат та жінок у науці! image

Відзначаємо Міжнародний день дівчат та жінок у науці!

Наука — це жіноча справа! І ми на СторіЯ пишаємося тим, що українки руйнують стереотипи та надихають дітей обирати будь-яку професію до душі. З нагоди свята запрошуємо читати 5 унікальних історій, які створили авторки-науковиці.
СторіЯ запрошує у “ранкове коло” image

СторіЯ запрошує у “ранкове коло”

Вдалий початок дня — запорука його успішності. І для вчителя, і для учнів. Тож чому б не розпочати ранок із чудової історії в дружньому колі?
Special Запрошуємо в мандрівку зі СторіЯ! image

Запрошуємо в мандрівку зі СторіЯ!

У маленьких селах та великих містах є свої неймовірні історії. Короткі чи довгі, дотепні чи зворушливі, сумні чи веселі, але завжди неповторні. Не вірите? А ми вас переконаємо! Гайда у віртуальну мандрівку разом із переможцями конкурсу "Розкажи про Україну".
Special День із Музеєм Майдану image

День із Музеєм Майдану

21 листопада 2013 року в центрі Києва розпочалася одна з найбільш значимих у новітній історії України подій — Революція Гідності. Майдан тривав 94 дні — протестувальники відстоювали європейське майбутнє країни. Сьогодні історію про ті події та боротьбу українців за свободу зберігає Національний музей Революції Гідності, або як його скорочено називають — Музей Майдану. СторіЯ запрошує пройтися важливими місцями разом із Музеєм.
Читацькі щоденники для наймолодших image

Читацькі щоденники для наймолодших

Як мотивувати дітей читати більше? Організуйте креативний челендж, скориставшись незвичайними читацькими щоденниками та історіями на СторіЯ.
Святкова добірка мультфільмів від СторіЯ image

Святкова добірка мультфільмів від СторіЯ

А ви знаєте секрет ідеального сімейного вечора взимку? Вам потрібні гірлянди, теплі ковдри, смаколики та мультфільм, який сподобається і дорослим, і дітям. І ми залюбки із цим допоможемо. Обирайте стрічку з нашої добірки та поринайте у світ зимових пригод!
Special Вітаємо переможців конкурсу “Розкажи про Україну”! image

Вітаємо переможців конкурсу “Розкажи про Україну”!

"Підвісна" бібліотека — ідея для класної кімнати image

"Підвісна" бібліотека — ідея для класної кімнати

Мрієте, щоб школярі на перервах менше часу приділяли ґаджетам? Хочете, щоб діти мали затишний куточок для читання? Тоді створіть для них незвичайну “підвісну” бібліотеку просто в класній кімнаті!
Special Завітайте до Національного музею Тараса Шевченка image

Завітайте до Національного музею Тараса Шевченка

Здається, що ви знаєте про Тараса Шевченка все? А як щодо того, що він малював шаржі? Чи обрав місце для свого будинку в Україні й навіть накреслив детальний план кожної кімнати? Чи… Дізнайтеся більше, завітавши до Національного музею Тараса Шевченка в Києві.
Special 10 ідей, як зробити різдвяне диво для бабусь і дідусів image

10 ідей, як зробити різдвяне диво для бабусь і дідусів

Напередодні різдвяно-новорічних свят усі люди, незалежно від віку, мріють про дива. Бабусі й дідусі теж. І ті, в кого є рідні, і ті, хто проживає сам, — усі потребують уваги та підтримки. І тобі до снаги зробити для них диво чи подарунок власноруч! Тримай 10 ідей від Благодійного фонду “Старенькі”, якими ти можеш потішити своїх бабусь і дідусів чи самотніх людей літнього віку.
Книжкові новинки під ялинку від видавництва “Богдан” image

Книжкові новинки під ялинку від видавництва “Богдан”

Чи не найкращий подарунок для зимових родинних читань — дитячі різдвяні книжки — чарівні, святкові, яскраві, сповнені затишку й тепла. Цього року видавництво “НК-Богдан” підготувало чимало новинок.
Special 5 важливих порад дівчатам від дівчат image

5 важливих порад дівчатам від дівчат

Що важливо знати кожній дівчинці, аби почуватися впевнено та вірити в себе? Своїми порадами зі “Сторією” поділилася ГО “Дівчата”, яка сприяє розширенню прав і можливостей дівчат і жінок в Україні, надає психологічну та юридичну допомогу.
Special СторіЯ запрошує на прогулянку Природничим музеєм у Києві image

СторіЯ запрошує на прогулянку Природничим музеєм у Києві

А чи знали ви, що у самісінькому центрі Києва є чарівна будівля, завітавши до якої, можна вирушити в будь-який куточок нашої планети або повернутися в минуле на мільйони років? Це справжній магічний портал, що доступний усім охочим дізнаватися цікаві факти про нашу планету та її мешканців.
Special Як створити свій подкаст: поради від “Дефіляди” image

Як створити свій подкаст: поради від “Дефіляди”

Мрієте записати свій подкаст, але не знаєте, із чого почати та де шукати натхнення? СторіЯ вирішила розпитати авторок художнього подкасту "Дефіляда", які розповідають захопливі псевдодокументальні історії про українських письменників і письменниць. Кожен епізод — це мандрівка в часі й уявна прогулянка з кимось із відомих.
Special Як створити свій блог: поради від Даринки image

Як створити свій блог: поради від Даринки

Чи можна запустити свій відеоблог, якщо тобі лише 11 років? А зробити його популярним й успішним! Чом би й ні! Головне — бажання й трохи наполегливості! А як це зробити, розповідає юна букблогерка Даринка, інстаграм-сторінка якої має понад дві тисячі підписників.
Special Відвідайте Музей води зі СторіЯ image

Відвідайте Музей води зі СторіЯ

Чи знаєте ви, що вода — основа всього живого на планеті Земля? Звісно, знаєте. А про свій водний слід? Чи про те, як вода з річок та озер потрапляє в наші домівки? Повірте, це досить захоплива подорож, у яку вас запрошує Водно-інформаційний центр у Києві, більш відомий як Музей води.
Special Конкурс для школярів “Розкажи про Україну” image

Конкурс для школярів “Розкажи про Україну”

Ми на “СторіЯ” впевнені: кожна історія важлива! І тому хочемо розповісти світові про сучасну Україну голосами дітей. Адже навіть у часи війни українські діти навчаються, пізнають нове і цінують радісні миті. А вчителі підтримують їх у цьому!
Special Завітайте в Музей шістдесятництва разом зі СторіЯ! image

Завітайте в Музей шістдесятництва разом зі СторіЯ!

СторіЯ переконана, що кожну історію можна розповісти цікаво! Тому ми запрошуємо вас у Музей шістдесятництва — місце, де біографії з підручників перетворюються на захопливі сюжети про життя та мрії видатних українців та українок.  

Напишіть нам

Нумо створювати СторіЯ разом! Маєте ідеї? Поділіться ними з нами.