← Назад

Про нас

Наші партнери

Платформа СторіЯ розробляється  ГО «Простір Знань» за технічної підтримки ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF), гнучкого і оперативного інструменту фінансування, що підтримує якісні заходи для підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використання ключових можливостей миробудівництва.

Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF) – це глобальне партнерство, яке активізує дії та прискорює підтримку участі, лідерства та розширення прав і можливостей жінок у сфері гуманітарної допомоги та миру та безпеки. WPHF, керований низкою представників громадянського суспільства, урядів та ООН, — це трастовий фонд за участі багатьох партнерів, який мобілізує терміново необхідне фінансування для місцевих організацій, очолюваних жінками, та працює разом із жінками на передовій заради побудова міцного миру. WPHF надав фінансування та підтримав спроможність понад 500 місцевих та місцевих організацій громадянського суспільства, які працюють над питаннями порядку денного «Жінки, мир, безпека» та реалізують гуманітарну діяльність у 26 країнах світу, які постраждали від кризи.

Структура ООН Жінки надає секретаріатну підтримку WPHF та забезпечує координацію виконання рішень Фінансової ради. Наразі донорами WPHF є Австралія, Австрія, Канада, Європейський Союз (Ініціатива Spotlight), Німеччина, Ірландія, Японія, Ліхтенштейн, Литва, Нідерланди, Норвегія, Іспанія та Великобританія. WPHF активно підтримує понад 500 місцевих жіночих організацій у 26 країнах і на сьогоднішній день вже мобілізував понад 90 млн доларів для жіночих організацій, які працюють в умовах конфліктів та надзвичайної гуманітарної ситуації по всьому світу.

Фонд WPHF прагне створити мирні та гендерно рівноправні суспільства. Для досягнення цієї основної мети WPHF:

  • Підтримує участь жінок у процесах прийняття рішень та реагування, пов’язаних із запобіганням конфліктам
  • Підвищує залучення жінок і їх лідерство в гуманітарній діяльності
  • Підвищує представництво та лідерство жінок у офіційних та неформальних мирних переговорах
  • Здійснює захист прав жінок і дівчат
  • Сприяє залученню жінок до економічного відновлення їхніх громад

Напишіть нам

Нумо створювати СторіЯ разом! Маєте ідеї? Поділіться ними з нами.