← Назад

Про нас

Ми — команда освітян, яка створює українськомовний пізнавальний контент для сучасних дітей та підлітків, відкриває для них справжню історію України та розвінчує фейки, нав’язані російською пропагандою. Наша місія — підтримка українських дітей і підлітків у їхньому пошуку власного Я, своєї національної ідентичності, внутрішньої сили й місця у світі. 

Олеся Божко photo

Олеся Божко

Засновниця читацької онлайн-платформи СторіЯ, Громадської організації «Простір Знань», білінгвальної школи «Атлантика» та англомовного дитячого простору «Плейрум»

Я дуже хочу, щоб кожна українська дитина, де б вона зараз не перебувала, завжди мала можливість зануритися в калейдоскоп історій, які надихатимуть творити добрі справи з Україною в серці.

Юлія Журлакова photo

Юлія Журлакова

Головна редакторка платформи СторіЯ, редакторка журналів для педагогів, батьків та дітей, підручників для учнів початкових класів, укладачка посібника “#Живі письменники: дошкілля”

Історія народу складається з мільйонів історій окремих людей, їхніх успіхів і невдач, прийнятих рішень, подоланих перешкод, зроблених відкриттів, написаних картин і літературних творів… Я хочу розповісти кожну із цих історій, аби надати нашим дітям та й нам самим упевненості, віри, сили, аби надихнути на творення кращого життя в Україні. Тож нумо писати історію нашої Перемоги разом!

Тетяна Швидченко photo

Тетяна Швидченко

Кураторка історичного напряму платформи СторіЯ. Керівниця історичних проєктів ГО «Простір знань». Кандидатка історичних наук, засновниця освітньої платформи «Експертний корпус». Авторка курсу лекцій «Українська ідентичність: історія боротьби за свободу».

Багато хто досі думає, що історія — це передусім про дати й факти. Насправді ж історія — це про те, як ми з вами опинилися саме тут, зараз і такими, якими є. Які обставини нас формували, про що мріяли й що любили ті, хто був задовго до нас? Жодних фейків, тільки аналітика, логіка й багато пригодницької магії в пошуках відповідей на найцікавіші запитання.

Юлія Гарюнова photo

Юлія Гарюнова

Літературна редакторка й авторка рубрики “Читай і мову вивчай!” платформи СторіЯ. Кандидатка філологічних наук, учителька української мови й літератури білінгвальної школи “Атлантика” (Київ). Авторка підручників і посібників для середньої школи

Читання надихає, окрилює, наснажує. Воно дає змогу перенестися в інші світи, спробувати цікаві професії, стати першовідкривачем і шукачем пригод, прожити сотні життів. Саме тому я хочу бути ближчою до створення історій, які дозволять дітям отримувати крила!

Ірина Коваленко photo

Ірина Коваленко

Комунікаційниця ГО “Простір знань”, журналістка, радіоведуча авторської програми “Подорож на вікенд”

Розповідати історії — улюблена справа мого життя. Про подорожі, унікальних людей, особисті кумедні історії з життя. Я впевнена, що історії дарують усмішку, викликають подив, змушують міркувати, а часто й мотивують змінювати життя на краще. Мені пощастило приєднатися до команди, яка професійно та в унікальному форматі створює важливі історії про актуальні речі. Моя роль — розповідати про читацьку платформу СторіЯ. Мрія, а не робота.

Анастасія Бишовець photo

Анастасія Бишовець

Дизайнерка та ілюстраторка дитячих книжок

Діти надихають мене понад усе! Вони створюють свої дивні та чарівні світи, а я з радістю втілюю їх на папері.

Сторію також творять photo

Сторію також творять

Богдана Логуш

Наталія Ільницька

Віталій Войтуль

Сергій Корнелюк

Людмила Логуш

Мирослава Воробей

Оксана Кріт та ін.

Напишіть нам

Нумо створювати СторіЯ разом! Маєте ідеї? Поділіться ними з нами.