Чорну діру можна почути?
Друзі! Щоб отримати повний доступ до матеріалів сайту, або Це швидко та безкоштовно. Матеріали з розділу «Спецпроекти» доступні без реєстрації.
Друзі! Щоб отримати повний доступ до матеріалів сайту, або . Це швидко та безкоштовно. Матеріали з розділу «Спецпроєкти» доступні без реєстрації.
Для дітей 14+ років. Категорії: Технології, Фізика. Авторка: Ольга Шибка
Невже далекі екзопланети та чорні діри ми спершу почули? Як трапилося це відкриття? І чому радіоастрономія схожа на гру в "Крокодил"? У нашій історії ви знайдете прості відповіді на всі ці запитання.
Ця книжечка стане знахідкою для креативних уроків фізики та астрономії.
У рубриці “Читай і мову вивчай!” ви дізнаєтеся про те, у яких випадках слово “Всесвіт” пишемо з великої літери, а в яких — з малої.
Яскраві зірки, далекі екзопланети, осяйні квазари, загадкові чорні діри… Завдяки новітнім технологіям ми можемо побачити всі ці дивовижні космічні об'єкти. Складно повірити, але більшість із них сучасні вчені спочатку… почули. Так-так, тисячі років люди використовували для дослідження зоряного неба лише свої очі, аж доки в 1932 році американський фізик та радіоінженер Карл Янський не зумів почути Космос!..
Робочі матеріали
Інші формати історії
- Файл для односторонього друку Інфо для одностороннього друку Українською
- Файл для двосторонього друку Інфо для двостороннього друку Українською