Як порахувати час?
Друзі! Щоб отримати повний доступ до матеріалів сайту, або Це швидко та безкоштовно. Матеріали з розділу «Спецпроекти» доступні без реєстрації.
Друзі! Щоб отримати повний доступ до матеріалів сайту, або . Це швидко та безкоштовно. Матеріали з розділу «Спецпроєкти» доступні без реєстрації.
Для дітей 8+ років. Категорії: Математика. Авторка: Ольга Шибка
Завдяки цій історії ви дізнаєтеся: як люди порахували час, що спільного між фазами Місяця і кількістю днів у тижні та як пов’язана лічба на пальцях і календарна традиція. А ще зможете навчитися рахувати, як давні шумери.
Книжечка стане в пригоді під час підготовки до уроків з інтегрованих курсів “Я досліджую світ”, “Пізнаємо природу”, математики, української мови та читання.
У рубриці “Від слів до дій!” подано математичне завдання на складання рівностей з одиницями вимірювання часу.
Рубрика “Читай і мову вивчай!” поповнить ваш словниковий запас синонімами до слова “місяць”.
Люди звикли все рахувати. Так ми упорядковуємо світ довкола себе. Спершу малюк розподіляє навколишні предмети на “один” — “багато”: “Ведмедик — один, кубиків — багато”. Потім долучає до цього процесу пальці: “Один, два, три… Мені три роки!”. Ідучи до школи, рахує кількість олівців, вправ чи здобутих балів у комп’ютерній грі. Згодом до цього додається кількість зароблених і витрачених грошей. Уміння вести розрахунки — одне з найбільших досягнень людської цивілізації. Та лічити предмети — це одна справа. Зовсім інша — вести облік того, що взагалі не має матеріального втілення, наприклад часу...
Робочі матеріали
Інші формати історії
- Файл для односторонього друку Інфо для одностороннього друку Українською
- Файл для двосторонього друку Інфо для двостороннього друку Українською