Коли мовчання — не золото
Друзі! Щоб отримати повний доступ до матеріалів сайту, або Це швидко та безкоштовно. Матеріали з розділу «Спецпроекти» доступні без реєстрації.
Друзі! Щоб отримати повний доступ до матеріалів сайту, або . Це швидко та безкоштовно. Матеріали з розділу «Спецпроєкти» доступні без реєстрації.
Для дітей 11+ років. Категорії: Громадянське суспільство. Авторка: Світлана Пилипчук
Що робити, коли ви бачите, що чиїсь права порушуються? А якщо хтось зазіхає на ваші права? Хто зобов’язаний їх захищати? До кого можна звернутися по допомогу в школі? І за яких умов образа гідності стає порушенням закону? Дізнаєтеся разом з героями третьої історії із серії “Людина народжується з правами”.
Ця історія стане в пригоді під час підготовки до уроків з інтегрованих курсів “Досліджую історію та суспільство”, “Здоров’я, безпека та добробут”, правознавства, бесід про протидію булінгу.
У рубриці “Читай і мову вивчай”ви потренуєтеся утворювати фемінітиви.
У рубриці "Ідеї для уроків" радимо, як організувати й провести розмовний клуб "Усі мають право на свободу вираження поглядів та захист своїх прав".
Розпочався новий навчальний рік. Уже семикласники Марко, Михась та Софія сиділи на лавці шкільного стадіону, спостерігаючи за тренуванням футбольної команди. На сусідній лавці вітер ледь чутно шурхотів свіжим випуском шкільної газети. Говорити ніхто не хотів — Софійка замислено гризла яблуко, а хлопці зосереджено, ніби віддані фанати на світовому чемпіонаті, водили очима за м’ячем. Але думали всі геть не про футбол. Друзів щось дуже схвилювало...
Робочі матеріали
Інші формати історії
- Файл для односторонього друку Інфо для одностороннього друку Українською
- Файл для двосторонього друку Інфо для двостороннього друку Українською