Про що розповідають автографи митців
Друзі! Щоб отримати повний доступ до матеріалів сайту, або Це швидко та безкоштовно. Матеріали з розділу «Спецпроекти» доступні без реєстрації.
Друзі! Щоб отримати повний доступ до матеріалів сайту, або . Це швидко та безкоштовно. Матеріали з розділу «Спецпроєкти» доступні без реєстрації.
Для дітей 14+ років. Категорії: Культура. Авторка: Ірина Смирнова
Хто з митців першим почав підписувати свої картини? Які художники й художниці робили це в оригінальний спосіб? І чому варто придивлятися не лише до того, що зображено на полотні, а й до того, як воно підписане? У цій історії зібрані цікаві факти про підписи видатних митців і мисткинь: Альбрехта Дюрера, Мікеланджело Буонаротті, Лукаса Кранаха Старшого, Клари Петерс, Дієго Веласкеса, Франсіско Гойя, Сальвадора Далі.
Книжечка допоможе під час підготовки до уроків з мистецтва, української мови та літератури, історії, правознавства.
У рубриці “Читай і мову вивчай!” ви знайдете пояснення про особливості вживання паронімів “сфальсифікувати” та “сфальшивити”.
— От нахаба! — обурено вигукнув німецький художник Альбрехт Дюрер, коли дізнався, що якийсь італієць копіює його гравюри, ставить на них його підпис “AD” та продає як оригінали. Бо так дорожче.
Робочі матеріали
Інші формати історії
- Файл для односторонього друку Інфо для одностороннього друку Українською
- Файл для двосторонього друку Інфо для двостороннього друку Українською