Таємнича Нібіру, або Як вирахувати армагедон cover
Рейтинг історії

Для дітей 14+ років. Категорії: Фізика. Авторка: Ольга Шибка

Чи правда, що в Сонячній системі є таємнича планета, зустріч із якою може стати нищівною для нашої Землі? Принаймні така інформація час від часу з'являється в мережі. Щоб зрозуміти, чи правдива вона, достатньо знати фізику на рівні шкільної програми! Тож візьмімо ручку, зошит, підручник із фізики й перевірмо ті жахливі “пророцтва”.

Книжечка буде корисною під час підготовки до уроків із фізики, астрономії, математики, української мови та літератури, а також для розвитку критичного мислення та формування медіаграмотності.

У рубриці “Від слів до дій” ви потренуєтеся розраховувати силу взаємодії двох тіл.

Рубрика “Читай і мову вивчай!” підкаже, як визначити рід слова “Нібіру”.


Історія людства налічує вже кілька тисячоліть. Чого за цей час тільки не було! Однак дещо залишається незмінним — це пророцтва про кінець світу й космічні катаклізми, які його спричинять. Тексти пророцтв передавали з уст в уста, карбували на камені й випалювали на глиняних табличках, записували та друкували в книгах і газетах, ну і, звісно, постили в інтернеті. Обґрунтованість цієї інформації також залишається незмінною, попри те, що ми, жителі ХХІ століття, вважаємо себе освіченішими за попередників.


 

Інші формати історії

Рейтинг історії
Як зібрати роздруковану книгу

Одностороння книга

Двостороння книга

Напишіть нам

Нумо створювати СторіЯ разом! Маєте ідеї? Поділіться ними з нами.