Навчальні мультфільми українською

Чи можуть мультфільми не лише розважати, а й навчати? Пропонуємо добірку українських анімацій, які допоможуть вашій дитині провести час перед екраном з користю! 

Навчальні мультфільми українською image

🎥  LearningUa

Цей YouTube-проєкт, створений освітньою платформою “LearningUa”, містить безліч коротких пізнавальних відео для дітей та дорослих. Тут ви дізнаєтеся і про оптичні ілюзії, і про дива природи, і про цікаві досліди з хімії та фізики, які теж можете провести з дітьми. 

Тож, якщо бажаєте зацікавити дітей наукою, вам сюди!Зображення: YouTube-канал “LearningUa”

 

🎥  “Пес Патрон”

Мультсеріал, у якому в головній ролі той, хто полюбився кожному українцю — собака-винюхувач вибухівки, талісман Державної служби з надзвичайних ситуацій — пес Патрон. У серіях “Зруйнований міст”, “Небезпечна знахідка”, “Правило Патрона” та інших він розповідає про те, як треба поводитися з вибухонебезпечними предметами. За словами Анастасії Фалілеєвої, режисерки мультфільму, головним посилом цього проєкту є слова: “Не підходь, не чіпай, 101 набирай”. На жаль, тема мінної безпеки є і залишатиметься актуальною для нашої держави ще довгий час, тому обізнаність у цій сфері є обов’язковою для кожного.

Зображення: YouTube-канал "Patron The Dog"

🎥  Цікава фінансова грамотність

Ці короткі пізнавальні мультфільми створив освітній портал “Future education”. “Дитячий бюджет”, “Малі бізнесмени”, “Гроші-мушлі” — це сюжети, які доступно пояснюють те, про що не розповідають у школі, і допомагають дітям здобувати знання з фінансової грамотності й навчики, необхідні в повсякденному житті.

Зображення: YouTube-канал "Future Education"

🎥  “Моя країна — Україна”

Це анімаційна мандрівка різними куточками України. Проєкт налічує 26 серій, які створила студія “Новаторфільм”. У кожній — дотепна розповідь, присмачена легендами, оповідками та пригодами пластилінових героїв Сашка Лірника та Кота Воркота. Тож нумо подорожувати Києвом, Львовом, Тернополем, Одесою та іншими мальовничими містами й місцями нашої Батьківщини.

Зображення: YouTube-канал "Novator film"

🎥  “Дивосвіт”

Анімаційний проєкт за мотивами творчої спадщини Марії Примаченко, режисеркою якого є Марина Медвідь. В основу сюжету покладена українська народна казка “Пастка для лева”, у якій оживають персонажі з картин української художниці. Мультфільм неймовірно гарний і яскравий!

Зображення: YouTube-канал "Ukranimaua"

Дивіться і пізнавайте українське!

Будь ласка, оцініть статтю
Матеріали розроблені ГО «ПРОСТІР ЗНАНЬ» за технічної підтримки ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF). Ця публікація підготовлена за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF), але це не означає, що висловлені в ній погляди та вміст є офіційно схваленими або визнаними з боку Організації Об'єднаних Націй.

Читайте також

більше порад

Напишіть нам

Нумо створювати СторіЯ разом! Маєте ідеї? Поділіться ними з нами.