СторіЯ запрошує в Музей становлення української нації

СторіЯ знає, як зацікавити дітей та й дорослих історією! Тому запрошує своїх читачів до першого в Україні інноваційного музею історії, де наша національна спадщина поєднується із сучасними технологіями.

СторіЯ запрошує в Музей становлення української нації image
Фото: Музей становлення української нації

У Музеї становлення української нації на вас чекають 25 сюжетних експозицій із реалістичними 3-D фігурами видатних постатей: королів та гетьманів, військових та вчених, артистів та спортсменів. Кожна експозиція — це сторінка нашої неповторної історії.

Експонати Музея становлення української нації

І деякі з них ви можете побачити на власні очі просто зараз. Читайте історію «У Музеї становлення української нації» від авторів СторіЯ та приєднуйтеся до маленьких відвідувачів музею Віри та Назара, які зі щирим дитячим інтересом і подивом розглядають експонати, дізнаються про основні етапи історії України й діляться своїми відкриттями з читачами.

 

У червні 2023 року ГО «Простір знань» та Музей становлення української нації підписали меморандум про співпрацю. Ми об’єднали зусилля, аби разом відкривати українським дітям та підліткам справжню історію України, допомогти їм відчути та зберегти свою національну ідентичність у ці нелегкі часи. І електронна книжечка — лише перший результат командної діяльності.

У подальших планах:

  • спільні пізнавальні заходи, які допоможуть освітянам та батькам знаходити ідеї щодо того, як цікаво розповідати про важливе, а дітям зануритися у світ навчання, яке надихає;
  • проєкти, які відкривають ширший доступ українським дітям до якісної та безкоштовної освіти під час війни.

Контакти Музею становлення Української нації

Сайт: www.museumsun.org

Тел.: +38 (099) 015-04-52

м. Київ, вул. Лаврська, 27 (вхід з вул. Запечерної).


Запрошуємо всіх охочих долучатися до співпраці з платформою СторіЯ задля формування української освіти успішних, упевнених і вільних лідерів майбутнього України.

Будь ласка, оцініть статтю
Матеріали розроблені ГО «ПРОСТІР ЗНАНЬ» за технічної підтримки ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF). Ця публікація підготовлена за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF), але це не означає, що висловлені в ній погляди та вміст є офіційно схваленими або визнаними з боку Організації Об'єднаних Націй.

Напишіть нам

Нумо створювати СторіЯ разом! Маєте ідеї? Поділіться ними з нами.