Вправа “Я можу впоратися зі страхом!”

 За історією "Чи боїшся ти темряви?" Ірини Рабешко

Боятися — природно. Ця вправа допоможе дітям виявити й проаналізувати їхні страхи, а також дізнатися, як їх побороти, та що робити, щоб почуватися в безпеці. Така активність сприяє розвитку емоційного інтелекту, упевненості в собі та навичок керування емоціями.

Авдиторія: 2-4 класи.
Тривалість: 10-15 хвилин.
Завдання для уроків: українська мова та читання, інтегрованого курсу “Я досліджую світ”.
Розвиваємо: м’які навички — емоційний інтелект, уміння розуміти свої емоції та керувати ними, розповідати про свої відчуття та почуття.
Обладнання: аркуші із завданнями, ручки.

Дізнайтеся більше про те, як і навіщо розвивати в дітей м’які навички.

Опис завдання

Макс, герой історії “Чи боїшся ти темряви?”, зумів визнати й перемогти свій страх. Тож і тобі це завдання до снаги! Поміркуй, чого ти боїшся, де саме у своєму тілі відчуваєш страх, та обери способи, які допоможуть тобі його подолати. Доповни речення на аркушах

Пам'ятайте: ви керуєте своїми емоціями, а не вони вами!

Будь ласка, оцініть статтю
Матеріали розроблені ГО «ПРОСТІР ЗНАНЬ» за технічної підтримки ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF). Ця публікація підготовлена за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF), але це не означає, що висловлені в ній погляди та вміст є офіційно схваленими або визнаними з боку Організації Об'єднаних Націй.

Читайте також

більше порад

Напишіть нам

Нумо створювати СторіЯ разом! Маєте ідеї? Поділіться ними з нами.