Село моє — краплиночка на карті cover
Рейтинг історії

Для дітей 14+ років. Категорії: Географія, Сьогодення. Автор: Команда 9 класу Невгодівської філії Овруцького ліцею імені Андрія Малишка

Чи є щось особливе в маленькому селі, де мешкає лише 300 людей? Ну, звісно! Головне  —  навчитися помічати красу в звичних речах. Історія команди дев'ятикласників із Невгодівської філії Овруцького ліцею імені Андрія Малишка, переможців письменницького конкурсу від СторіЯ “Розкажи про Україну”, зворушить своєю щирістю та нагадає про те, що справді важливо.

Книжечка стане в пригоді під час підготовки до уроків з української мови, інтегрованих курсів “Я досліджую світ”, “Пізнаємо природу”, географії, історії. А також надихне на подорожі Україною.

Рубрика “Читай і мову вивчай!” пояснить правило утворення географічних назв із чергуванням звуків.


Знаєте, що ми відчуваємо, коли думаємо про своє маленьке село на Житомирщині? Напевно, ви гадаєте, що ми напишемо — гордість. Та ми не претендуємо на звання найкращого села в Україні. І не вихвалятимемо його. Ми просто хочемо щиро розповісти вам про наше село — звичайне і, на перший погляд, нічим не особливе, одне з тисячі, краплинку на карті нашої держави. Почнемо?..


 

Інші формати історії

Рейтинг історії
Як зібрати роздруковану книгу

Одностороння книга

Двостороння книга

Напишіть нам

Нумо створювати СторіЯ разом! Маєте ідеї? Поділіться ними з нами.