Вітаємо переможців конкурсу “Розкажи про Україну”!

Вітаємо переможців конкурсу “Розкажи про Україну”! image

У жовтні 2023 року “СторіЯ” та ГО “Простір знань” оголосили письменницький конкурс для школярів “Розкажи про Україну”

У рамках конкурсу ми запропонували вчителям об'єднати свій клас і гуртом написати унікальну історію про рідне місто чи село. Два місяці команди досліджували рідний край та створювали креативні історії. Ми отримали понад 70 конкурсних робіт із різних куточків України, і кожна мала свою родзинку. Ми хочемо, аби й усі читачі Сторії отримали можливість здійснити віртуальну мандрівку нашою державою! Тож публікуватимемо на фб-сторінці СторіЯ найцікавіші уривки та ілюстрації з розповідей. 

Дякуємо всім школярам та вчителям, які долучилися. Усі учасники отримають сертифікати про участь та приємні бонуси від СторіЯ на електронні пошти.

З радістю оголошуємо команди-переможці! 

Початкова школа

1 місце — історія “Дерево сили” (м. Запоріжжя), 3 клас, Санаторна школа з дошкільними групами комунального закладу вищої освіти "Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія" Запорізької обласної ради.

Приз: сертифікат від видавництва “Ранок”.

2 місце — історія “Пончик у центрі” (м. Рівне), 3 клас, Рівненський приватний ліцей "Юкі".

Приз: набір книжок від видавництв “Апріорі” і “Богдан”.

Середня школа

1 місце — історія “Місто — дитя” (м. Сєвередонецьк, Луганська обл.), 5 клас, Ліцей “Ювенес”

та 

1 місце — історія “Захисники неба” (м. Старокостянтинів, Хмельницька обл.), 6-Б клас, Старокостянтинівська ЗОШ № 1.

Кожна з команд переможців отримує приз: сертифікат від видавництва “Ранок”.

2 місце — історія “Смідинська капуста” (с. Смідин, Волинська обл.), 6 клас, Опорний заклад "Смідинський ліцей" Волинської області Ковельського району. 

Приз: набір книжок від видавництв “Апріорі” і “Богдан”.

Старша школа

1 місце — історія “Село моє — краплиночка на карті” (с. Невгоди, Житомирська область), 9 клас, Невгодівська філія Овруцького ліцею імені Андрія Малишка Овруцької міської ради.

Приз: сертифікат від видавництва “Ранок”. 

2 місце — історія “Історія лосинівського краю Полісся” (смт. Лосинівка, Чернігівська область), 11-Б клас, Лосинівський заклад загальної середньої освіти Лосинівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

Приз: набір книжок від в-в “Апріорі” і “Богдан”.

Спецвідзнаки отримують:

Історія “Незламний Ніко” (м. Нікополь, Дніпропетровська обл.), 6-В клас, Нікопольський ліцей №6 Нікопольської міської ради. Приз: сертифікат від видавництва “Час майстрів”.
Історія “Запрошуємо у місто Первомайський!” (м. Первомайський, Харківська обл.), 5 клас, Комунальний заклад "Первомайський ліцей №7 Первомайської міської ради Харківської області". Приз: сертифікат від видавництва “Ранок”.

Також усі команди-переможці отримають приємні призи від СторіЯ. Протягом січня ми готуватимемо роботи до публікації й розсилатимемо подарунки.

Щиро вітаємо переможців! Продовжуйте розвивати письменницькі таланти та розповідати світові про Україну.

Команда СторіЯ висловлює подяку партнерам конкурсу. Ви зробили неймовірну справу!

Партнери конкурсу

 

Будь ласка, оцініть статтю
Матеріали розроблені ГО «ПРОСТІР ЗНАНЬ» за технічної підтримки ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF). Ця публікація підготовлена за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF), але це не означає, що висловлені в ній погляди та вміст є офіційно схваленими або визнаними з боку Організації Об'єднаних Націй.

Читайте також

більше порад

Напишіть нам

Нумо створювати СторіЯ разом! Маєте ідеї? Поділіться ними з нами.