Книжкові новинки під ялинку від видавництва “Богдан”

Чи не найкращий подарунок для зимових родинних читань — дитячі різдвяні книжки — чарівні, святкові, яскраві, сповнені затишку й тепла. Цього року видавництво “НК-Богдан” підготувало чимало новинок.

Книжкові новинки під ялинку від видавництва “Богдан” image

На вас чекають чудові книжки українських авторів та авторок — “Пан Сирник і різдвяний пампушок” Світлани Лінинської, збірка “Різдвяні казки”, “Зайчикова книжечка” Івана Андрусяка, “Павлусь і Сантові олені” Галини Манів. А також уперше українською побачили світ популярні історії — “Полярний експрес” Кріса Ван Оллсбурга із класичними ілюстраціями та перша книжка серії “Вандербікери зі 141-ї вулиці” Карини Ян Глейзер.

Збірка “Різдвяні казки”

До книжки ввійшли 14 казок сучасних українських письменників і письменниць, присвячені найулюбленішому святу дорослих і малих — Різдву. Кожна оповідка дарує віру в справжнє диво — і воно стається: добро неодмінно перемагає зло, доки ми, люди, плекаємо у своїх душах любов. 

Усі твори збірки різні за стилем оповіді: від взорування на кращі традиції української народної казки до оригінальних творчих експериментів. Тому кожен із читачів і читачок зможе знайти в цій книжці казку собі до смаку й святкового настрою.

“Полярний експрес” Кріса Ван Оллсбурга

Читаючи цю історію, ви разом із маленьким героєм вирушите в чарівну подорож на Північний полюс. Просуваючись крізь темні ліси, підіймаючись високо в гори, долаючи крижану пустелю, магічний “Полярний експрес” промчить вас до величезного міста на самісінькій вершині світу, де хлопчина загадає своє різдвяне бажання.

“Зайчикова книжечка” Івана Андрусяка 

“Зайчикова книжечка” — одна з найкращих книжок одного з найкращих сучасних українських поетів Івана Андрусяка, яка 2018 року була відзначена Премією Лесі Українки. 

Віршовані казки призначені для читання дитині вголос та першого самостійного дитячого читання. Це трохи пустотливі, іноді задумливі, часто веселі, незрідка ніжні й неодмінно добрі історії, які Зайчик-тато розповідає своїм зайченятам. А врешті з’ясовується, що всі ці пригоди трапилися із самим татом тоді, коли він був маленьким.

“Пан Сирник і різдвяний пампушок” Світлани Лінинської

Напередодні Різдва в містечку Ясне трапилась незвичайна пригода. Славний пекар Сирник пошкодував останнього різдвяного пампушка дівчинці, котра завітала до його пекарні. З цієї миті все для нього на смак стало гірке! Пан Сирник не на жарт розхвилювався.

Як же він тепер готуватиме найсмачнішу випічку? Хто допоможе пекарю? Можливо, лікар Апчих має якісь цілющі ліки від гіркоти? А може, станеться різдвяне диво?

“Вандербікери зі 141-ї вулиці. Книга 1” Каріни Ян Глейзер 

До Різдва залишається лише п’ять днів, і дітлахи Вандербікери мали б думати лише про омріяні подарунки. Але коли незадоволений домовласник чомусь відмовляється поновлювати договір оренди з їхньою сім’єю, п’ятеро дітей вимушені шукати способи, аби не втратити свій дім. Усе, що їм треба зробити, — це довести, які вони чудові, чи не так? Але, як і завжди, коли дієш із найкращих міркувань, усе йде шкереберть, і їхні хитромудрі витівки лише дужче роздратовують квартирного хазяїна. 

Чого тепер насправді потребують Вандербікери, то це різдвяного чуда. Утішна, щира й жвава, як і будь-яка вулиця в Гарлемі, ця мила сімейна сага — про несподівані знайомства та неочікувані повороти долі.

“Павлусь і Сантові олені” Галини Манів

Усім відомо, що на Різдво трапляються справжнісінькі дива! Ось і з чемним хлопчиком Павлусем вони трапилися. Він не лише знайшов справжнього друга, песика Боню, а й вирушив із ним аж на Північ, щоб допомогти Сантовим оленям знайти загублене оленятко. 

Однак дива трапляються не просто так: Павлусеві й Боні доведеться вгамувати Ліс злих холодильників, перетнути Долину монстрів, ба навіть поспілкуватися з Тим, хто в печері живе — хоч це й невимовне страховисько... Та якщо проявити відповідальність і сміливість — тоді всі перепони долаються на одному подиху!

Обирайте книжки, які вам до смаку, і поринайте родиною в зимову казку!

Будь ласка, оцініть статтю
Матеріали розроблені ГО «ПРОСТІР ЗНАНЬ» за технічної підтримки ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF). Ця публікація підготовлена за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF), але це не означає, що висловлені в ній погляди та вміст є офіційно схваленими або визнаними з боку Організації Об'єднаних Націй.

Читайте також

більше порад

Напишіть нам

Нумо створювати СторіЯ разом! Маєте ідеї? Поділіться ними з нами.