← Назад

Статті автора: Мирослава Воробей

Показувати
Поради
Відзначаємо Міжнародний день дівчат та жінок у науці! image

Відзначаємо Міжнародний день дівчат та жінок у науці!

Наука — це жіноча справа! І ми на СторіЯ пишаємося тим, що українки руйнують стереотипи та надихають дітей обирати будь-яку професію до душі. З нагоди свята запрошуємо читати 5 унікальних історій, які створили авторки-науковиці.
Special Запрошуємо в мандрівку зі СторіЯ! image

Запрошуємо в мандрівку зі СторіЯ!

У маленьких селах та великих містах є свої неймовірні історії. Короткі чи довгі, дотепні чи зворушливі, сумні чи веселі, але завжди неповторні. Не вірите? А ми вас переконаємо! Гайда у віртуальну мандрівку разом із переможцями конкурсу "Розкажи про Україну".
Читацькі щоденники для наймолодших image

Читацькі щоденники для наймолодших

Як мотивувати дітей читати більше? Організуйте креативний челендж, скориставшись незвичайними читацькими щоденниками та історіями на СторіЯ.
Святкова добірка мультфільмів від СторіЯ image

Святкова добірка мультфільмів від СторіЯ

А ви знаєте секрет ідеального сімейного вечора взимку? Вам потрібні гірлянди, теплі ковдри, смаколики та мультфільм, який сподобається і дорослим, і дітям. І ми залюбки із цим допоможемо. Обирайте стрічку з нашої добірки та поринайте у світ зимових пригод!
Special Вітаємо переможців конкурсу “Розкажи про Україну”! image

Вітаємо переможців конкурсу “Розкажи про Україну”!

"Підвісна" бібліотека — ідея для класної кімнати image

"Підвісна" бібліотека — ідея для класної кімнати

Мрієте, щоб школярі на перервах менше часу приділяли ґаджетам? Хочете, щоб діти мали затишний куточок для читання? Тоді створіть для них незвичайну “підвісну” бібліотеку просто в класній кімнаті!
Special Завітайте в Музей шістдесятництва разом зі СторіЯ! image

Завітайте в Музей шістдесятництва разом зі СторіЯ!

СторіЯ переконана, що кожну історію можна розповісти цікаво! Тому ми запрошуємо вас у Музей шістдесятництва — місце, де біографії з підручників перетворюються на захопливі сюжети про життя та мрії видатних українців та українок.  

Напишіть нам

Нумо створювати СторіЯ разом! Маєте ідеї? Поділіться ними з нами.