Відзначаємо Міжнародний день дівчат та жінок у науці!

Наука — це жіноча справа! І ми на СторіЯ пишаємося тим, що українки руйнують стереотипи та надихають дітей обирати будь-яку професію до душі. З нагоди свята запрошуємо читати 5 унікальних історій, які створили авторки-науковиці.

Відзначаємо Міжнародний день дівчат та жінок у науці! image

Вистежити невидимого ворога: місія “Антарктида”

Захоплива розповідь озонометристки 25-ї Української антарктичної експедиції Анни Соіної надихне дітей вивчати Південний полюс та не боятися втілювати свої мрії!

Христина Сушко — єдина офіцерка в Армії УНР

Упевнені, що ця історія вас здивує! У книжечці історикині Тетяни Швидченко на вас чекають маловідомі факти про армію Української Народної Республіки та внесок жінок під час визвольних змагань.

 

 

Чорну діру можна почути?

Невже далекі екзопланети та чорні діри ми спершу почули, а не побачили? Як трапилося це відкриття? І чому радіоастрономія схожа на гру “Крокодил”? Завдяки історії астрономки Ольги Шибки ви дізнаєтеся більше про таємниці Всесвіту!

 

 

Що не так у “Льодовиковому періоді”?

Полюбляєте мультфільм "Льодовиковий період"? Тоді рекомендуємо прочитати історію палеонтологині Євгенії Нездолій. Ця книжечка — чудовий і креативний спосіб поглибити свої знання.

Школа Роксолани

Історія мистецтвознавиці та дослідниці Османської імперії Олександри Шутко допоможе вам потрапити в іншу епоху та дізнатися цікаві факти про те, як сприяла залученню дітей до науки українська Гюррем-султан.

 

 

Обирайте те, що вас цікавить, і надихайтеся!

Будь ласка, оцініть статтю
Матеріали розроблені ГО «ПРОСТІР ЗНАНЬ» за технічної підтримки ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF). Ця публікація підготовлена за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF), але це не означає, що висловлені в ній погляди та вміст є офіційно схваленими або визнаними з боку Організації Об'єднаних Націй.

Читайте також

більше порад

Напишіть нам

Нумо створювати СторіЯ разом! Маєте ідеї? Поділіться ними з нами.