Відзначаємо Міжнародний день дівчат та жінок у науці!
Наука — це жіноча справа! І ми на СторіЯ пишаємося тим, що українки руйнують стереотипи та надихають дітей обирати будь-яку професію до душі. З нагоди свята запрошуємо читати 5 унікальних історій, які створили авторки-науковиці.

Ви можете отримати повний доступ до матеріалів за донат
Друзі! Щоб користуватися всіма можливостями нашої платформи: читати цікаві історії, матеріали та поради для заохочення читання та креативного письма - або . Це займе лише кілька хвилин.
Вистежити невидимого ворога: місія “Антарктида”
Захоплива розповідь озонометристки 25-ї Української антарктичної експедиції Анни Соіної надихне дітей вивчати Південний полюс та не боятися втілювати свої мрії!

Христина Сушко — єдина офіцерка в Армії УНР
Упевнені, що ця історія вас здивує! У книжечці історикині Тетяни Швидченко на вас чекають маловідомі факти про армію Української Народної Республіки та внесок жінок під час визвольних змагань.


Чорну діру можна почути?
Невже далекі екзопланети та чорні діри ми спершу почули, а не побачили? Як трапилося це відкриття? І чому радіоастрономія схожа на гру “Крокодил”? Завдяки історії астрономки Ольги Шибки ви дізнаєтеся більше про таємниці Всесвіту!
Що не так у “Льодовиковому періоді”?
Полюбляєте мультфільм "Льодовиковий період"? Тоді рекомендуємо прочитати історію палеонтологині Євгенії Нездолій. Ця книжечка — чудовий і креативний спосіб поглибити свої знання.

Школа Роксолани
Історія мистецтвознавиці та дослідниці Османської імперії Олександри Шутко допоможе вам потрапити в іншу епоху та дізнатися цікаві факти про те, як сприяла залученню дітей до науки українська Гюррем-султан.

Обирайте те, що вас цікавить, і надихайтеся!
Читайте також

Запрошуємо в мандрівку зі СторіЯ!
У маленьких селах та великих містах є свої неймовірні історії. Короткі чи довгі, дотепні чи зворушливі, сумні чи веселі, але завжди неповторні. Не вірите? А ми вас переконаємо! Гайда у віртуальну мандрівку разом із переможцями конкурсу "Розкажи про Україну".