"Підвісна" бібліотека — ідея для класної кімнати

Мрієте, щоб школярі на перервах менше часу приділяли ґаджетам? Хочете, щоб діти мали затишний куточок для читання? Тоді створіть для них незвичайну “підвісну” бібліотеку просто в класній кімнаті!

"Підвісна" бібліотека — ідея для класної кімнати image

Крок 1

Оберіть на СторіЯ історії, що відповідають віку й інтересам ваших учнів та учениць.

 

 

Крок 2

Самостійно чи разом із дітьми зробіть паперові версії обраних книжечок. До кожної нашої історії є готові файли для одностороннього чи двостороннього друку та відеоінструкція. Роздрукуйте файли та скріпіть аркуші за допомогою ниток, стрічок, скріпок або скотчу.

 

ʼ

 

Крок 3

За допомогою мотузки та прищіпок почепіть саморобні книжечки на стіні класної кімнати.

Крок 4

Можете додати фотографії дітей, їхні виконані завдання до історій, малюнки тощо. Експериментуйте разом!

Ось і все. Ваша "підвісна" бібліотека готова!

Діти можуть читати ці історії в школі чи брати додому. Також ви можете організувати читацькі години в класі чи книжковий клуб. А ще таку бібліотеку можна постійно оновлювати, адже на СторіЯ щотижня з'являються новинки.

Ідея та фото Наталії Казачінер, учительки початкових класів ліцею “Атлантика”, м. Київ 

Приємного читання!

Будь ласка, оцініть статтю
Матеріали розроблені ГО «ПРОСТІР ЗНАНЬ» за технічної підтримки ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF). Ця публікація підготовлена за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF), але це не означає, що висловлені в ній погляди та вміст є офіційно схваленими або визнаними з боку Організації Об'єднаних Націй.

Читайте також

5 історичних книг для дітей, які радить прочитати Бібліотека Майдану image

5 історичних книг для дітей, які радить прочитати Бібліотека Майдану

Як розповідати дітям про історію України від княжої Русі до Революції Гідності та російсько-української війни? Як обговорювати складні теми доступно і цікаво?
Special 10 ідей, як зробити різдвяне диво для бабусь і дідусів image

10 ідей, як зробити різдвяне диво для бабусь і дідусів

Напередодні різдвяно-новорічних свят усі люди, незалежно від віку, мріють про дива. Бабусі й дідусі теж. І ті, в кого є рідні, і ті, хто проживає сам, — усі потребують уваги та підтримки. І тобі до снаги зробити для них диво чи подарунок власноруч! Тримай 10 ідей від Благодійного фонду “Старенькі”, якими ти можеш потішити своїх бабусь і дідусів чи самотніх людей літнього віку.
Special Завітайте до Національного музею Тараса Шевченка image

Завітайте до Національного музею Тараса Шевченка

Здається, що ви знаєте про Тараса Шевченка все? А як щодо того, що він малював шаржі? Чи обрав місце для свого будинку в Україні й навіть накреслив детальний план кожної кімнати? Чи… Дізнайтеся більше, завітавши до Національного музею Тараса Шевченка в Києві.
більше порад

Напишіть нам

Нумо створювати СторіЯ разом! Маєте ідеї? Поділіться ними з нами.