10 ідей, як зробити різдвяне диво для бабусь і дідусів

Напередодні різдвяно-новорічних свят усі люди, незалежно від віку, мріють про дива. Бабусі й дідусі теж. І ті, в кого є рідні, і ті, хто проживає сам, — усі потребують уваги та підтримки. І тобі до снаги зробити для них диво чи подарунок власноруч! Тримай 10 ідей від Благодійного фонду “Старенькі”, якими ти можеш потішити своїх бабусь і дідусів чи самотніх людей літнього віку.

10 ідей, як зробити різдвяне диво для бабусь і дідусів image

1. Намалюй святковий малюнок або напиши вітального листа, щоб Ба і Ді отримали теплі побажання та відчули підтримку від тебе та Святого Миколая, який творить дива.

2. Підготуй разом із друзями чи батьками невеличку виставу, мініконцерт або майстер-клас для Ба і Ді під час святкового чаювання, яке організовує Фонд кожного грудня.

Фото: Starenki

3. Влаштуй благодійний збір смаколиків у школі або класі, щоб потім передати їх на чаювання для Ба і Ді.

4. Спечи гостинці для Ба і Ді, уклавши в них добро свого серця та світлі побажання до зимових свят.

5. Приєднайся разом із батьками до розвезення благодійної допомоги (вже закуплених продуктових, гігієнічних або теплих наборів від Фонду) та порадуй стареньких такими потрібними їм подарунками та увагою.

Фото: Starenki

6. Завжди доброзичливо стався до літніх людей, даруй їм усмішку та теплий погляд, коли бачиш їх на вулиці чи в супермаркеті, і в такий спосіб роби Світ дружнішим до старших людей.

7. Розпитай у своїх Ба і Ді, чи святкували вони День Святого Миколая, Різдво, Новий рік у своєму дитинстві та як це було. 

8. Твої Ба і Ді теж колись були дітьми, і можна загалом розпитати їх про їхнє дитинство: чим вони займались, у що любили грати, про що мріяли?

Фото: Starenki

9. Можна також подумати, чого б ти хотів/хотіла навчитися у своїх Ба і Ді, що вони роблять дуже добре. Попроси їх навчити тебе.

10. Познайом Ба і Ді зі своїм світом: скільки всього цікавого є в планшеті та смартфоні! Поділись своїми захопленнями з ними.

Дізнатися більше про діяльність Благодійного фонду “Старенькі” можна тут: сайт

Обирай ідею до душі та додавай тепла й світла в цей світ!

Читай історію "Як Сашко став Миколайчиком", написану для Сторії у співпраці з БФ “Старенькі”.

Будь ласка, оцініть статтю
Матеріали розроблені ГО «ПРОСТІР ЗНАНЬ» за технічної підтримки ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF). Ця публікація підготовлена за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF), але це не означає, що висловлені в ній погляди та вміст є офіційно схваленими або визнаними з боку Організації Об'єднаних Націй.

Читайте також

більше порад

Напишіть нам

Нумо створювати СторіЯ разом! Маєте ідеї? Поділіться ними з нами.