Завітайте до Національного музею Тараса Шевченка

Здається, що ви знаєте про Тараса Шевченка все? А як щодо того, що він малював шаржі? Чи обрав місце для свого будинку в Україні й навіть накреслив детальний план кожної кімнати? Чи… Дізнайтеся більше, завітавши до Національного музею Тараса Шевченка в Києві.

Завітайте до Національного музею Тараса Шевченка image

Національний музей Тараса Шевченка — сучасний культурний й освітній центр, присвячений життю та творчості Тараса Шевченка.

Ба більше, це справжній палац! Адже музей розташований у будинку мецената Миколи Терещенка, збудованому у ХІХ столітті в стилі італійського неоренесансу.

У музеї можна відвідати постійну експозицію, виставки сучасного мистецтва, екскурсії та майстер-класи для дітей. Ви побачите на власні очі оригінальні картини Шевченка та його речі та познайомитеся з ним ближче.

Адреса: Київ, бульв. Т. Шевченка, 12 (м. Театральна)

Графік роботи: середа-неділя, з 10:00 до 18:00, каса працює до 17:15

Телефон для консультацій: 044 234 25 56

А якщо вам кортить опинитися в оселі митця й побачити на власні очі, як він жив, завітайте до філій Національного музею Тараса Шевченка.

Літературно-меморіальний будинок-музей Тараса Шевченка

Тут митець проживав упродовж 1846-1847 років до свого арешту. Зараз будинок реконструйовано й відновлено вигляд, який він мав за часів Шевченка.

Адреса: Київ, пров. Т. Шевченка, 8а (м. Майдан Незалежності)

Графік роботи: середа-неділя, з 10:00 до18:00, каса працює до 17:15

Телефон для консультацій: 044 278 35 11

 

Меморіальний музей «Хата на Пріорці»

Тут Шевченко жив у серпні 1859 року під час свого останнього візиту до Києва. Побудована в другій половині ХІХ століття, це одна з небагатьох уцілілих хат із притаманними рисами традиційного житла, характерного для київської околиці.

Адреса: Київ, вул. Вишгородська, 5

Графік роботи: вівторок-субота, з 10:00 до 18:00, каса працює до 17:15

Телефон для консультацій: 044 432 76 27

 

Читайте спільну історію "Чим здивують картини Тараса Шевченка?"

 

СторіЯ та Національний музей Тараса Шевченка об'єдналися, аби відкривати вам різні грані життя й творчості митця. Стежте за спільними проєктами.

 

Контакти Національного музею Тараса Шевченка


Сайт

Фейсбук

 

Будь ласка, оцініть статтю
Матеріали розроблені ГО «ПРОСТІР ЗНАНЬ» за технічної підтримки ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF). Ця публікація підготовлена за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF), але це не означає, що висловлені в ній погляди та вміст є офіційно схваленими або визнаними з боку Організації Об'єднаних Націй.

Читайте також

Special СторіЯ запрошує в Музей становлення української нації image

СторіЯ запрошує в Музей становлення української нації

СторіЯ знає, як зацікавити дітей та й дорослих історією! Тому запрошує своїх читачів до першого в Україні інноваційного музею історії, де наша національна спадщина поєднується із сучасними технологіями.
Special Завітайте в Музей шістдесятництва разом зі СторіЯ! image

Завітайте в Музей шістдесятництва разом зі СторіЯ!

СторіЯ переконана, що кожну історію можна розповісти цікаво! Тому ми запрошуємо вас у Музей шістдесятництва — місце, де біографії з підручників перетворюються на захопливі сюжети про життя та мрії видатних українців та українок.  
Special Відвідайте Музей води зі СторіЯ image

Відвідайте Музей води зі СторіЯ

Чи знаєте ви, що вода — основа всього живого на планеті Земля? Звісно, знаєте. А про свій водний слід? Чи про те, як вода з річок та озер потрапляє в наші домівки? Повірте, це досить захоплива подорож, у яку вас запрошує Водно-інформаційний центр у Києві, більш відомий як Музей води.
більше порад

Напишіть нам

Нумо створювати СторіЯ разом! Маєте ідеї? Поділіться ними з нами.