Відвідайте Музей води зі СторіЯ

Чи знаєте ви, що вода — основа всього живого на планеті Земля? Звісно, знаєте. А про свій водний слід? Чи про те, як вода з річок та озер потрапляє в наші домівки? Повірте, це досить захоплива подорож, у яку вас запрошує Водно-інформаційний центр у Києві, більш відомий як Музей води.

Відвідайте Музей води зі СторіЯ image

У Музеї води ви дізнаєтеся про кругообіг води в природі, використання води людиною та корисні звички, які допоможуть зберегти цей важливий природний ресурс.

А допоможуть у цьому цікаві експонати: 

  • дитячий ігровий майданчик, де можна дослідити властивості води;
  • акваріуми з мешканцями головної водної артерії нашої країни — річки Дніпро та коропами Коі;
  • активна модель артезіанської свердловини;
  • каналізаційний колектор, у якому ви побачите сміття, що через людську недбалість опиняється не на звалищі чи на переробному заводі, а в каналізації; 
  • казковий і магічний грот, де в цікавій формі довідаєтеся про прояви водної стихії
  • та інші цікавинки.

Ба більше, сам Водно-інформаційний центр — також своєрідний експонат. Так-так! Адже музей розташований у старовинних водонапірних вежах київського центрального водогону, які побудовані ще в 1870-х роках. А екскурсія експозицією також відбувається в старовинному резервуарі питної води. 

Музей води всередині

Зацікавилися? Тоді читайте історію “Який твій водний слід”, створену командою СторіЯ в співпраці з Водно-інформаційним центром, завантажуйте плакат-підказку “Як берегти воду”. А потім мерщій вирушайте в самісінькій центр нашої столиці, щоб побувати на екскурсії цим незвичним музеєм.

У жовтні 2023 року ГО «Простір знань» та Водно-інформаційний центр підписали меморандум про співпрацю, аби в захопливій та доступній формі розповісти дітям та дорослим про те, як розумно використовувати водні ресурси нашої планети.

 

 

 

 

Музей води чекає на вас!

 

Контакти:

Сайт

Фейсбук

Адреса: Україна, 01001, м. Київ, вул. Грушевського, 1-В

Телефон для довідок: (044) 279 53 33



Будь ласка, оцініть статтю
Матеріали розроблені ГО «ПРОСТІР ЗНАНЬ» за технічної підтримки ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF). Ця публікація підготовлена за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF), але це не означає, що висловлені в ній погляди та вміст є офіційно схваленими або визнаними з боку Організації Об'єднаних Націй.

Читайте також

Special СторіЯ запрошує в Музей становлення української нації image

СторіЯ запрошує в Музей становлення української нації

СторіЯ знає, як зацікавити дітей та й дорослих історією! Тому запрошує своїх читачів до першого в Україні інноваційного музею історії, де наша національна спадщина поєднується із сучасними технологіями.
Special СторіЯ підтримує український заповідник «Асканія-Нова» image

СторіЯ підтримує український заповідник «Асканія-Нова»

СторіЯ розповідає про сучасні події та важливі сторінки минулого нашої країни. Ми створюємо історії в співпраці з провідними науковими установами, щоб школярі могли більше дізнатися про унікальні місця України. Ми також, як справжні друзі, підтримуємо тих, хто опинився в складних умовах.
Special Завітайте в Музей шістдесятництва разом зі СторіЯ! image

Завітайте в Музей шістдесятництва разом зі СторіЯ!

СторіЯ переконана, що кожну історію можна розповісти цікаво! Тому ми запрошуємо вас у Музей шістдесятництва — місце, де біографії з підручників перетворюються на захопливі сюжети про життя та мрії видатних українців та українок.  
більше порад

Напишіть нам

Нумо створювати СторіЯ разом! Маєте ідеї? Поділіться ними з нами.