Завітайте в Музей шістдесятництва разом зі СторіЯ!

СторіЯ переконана, що кожну історію можна розповісти цікаво! Тому ми запрошуємо вас у Музей шістдесятництва — місце, де біографії з підручників перетворюються на захопливі сюжети про життя та мрії видатних українців та українок.  

Завітайте в Музей шістдесятництва разом зі СторіЯ! image

Музей шістдесятництва — філія Музею історії міста Києва. Тут ви можете відвідати виставку “Український Донбас шістдесятників”, яка занурює в атмосферу 1960-х! Ви дізнаєтеся, що хвилювало й надихало подружжя Світличних, Івана Дзюбу, Василя Стуса, Олексу Тихого, Миколу Руденка та інших українських діячів того часу.

Головні експонати виставки — оригінальні ескізи мозаїчних панно “Дерево життя” й “Боривітер”, які створили 1967 р. в Маріуполі київські монументалісти Алла Горська, Віктор Зарецький, Галина Зубченко, Григорій Пришедько. 

А ще в Музеї шістдесятництва ви потрапите в дивовижний світ мистецтва Любові Панченко! На вас чекають яскраві колажі з пальтових тканин та оздоблені моделі одягу, які мисткиня сама розробляла й носила.

Колаж Любові Панченко

У вересні 2023 року ГО «Простір знань» та Музей шістдесятництва об'єдналися, щоб відкрити сучасним дітям історії людей, які відстоювали нашу культуру та незалежність. 

Читайте казково-біографічну історію “Алла Горська. Донька жар-птиці” від Сторії та письменниці Валентини Вздульської та поспішайте наживо надихнутися творінням художниці.

І вже незабаром ми презентуємо нові історії про талановиту українську мисткиню — Любов Панченко. Одну із них — "Як розфарбувати світ? Любов Панченко" — можете читати вже зараз!

З початком великої війни найцінніші колекції мистецтва, самвидав, меморіальні предмети тимчасово не доступні для огляду відвідувачів. Але ці експонати обов'язково повернуться в стіни музею після Перемоги України! Тож відвідавши виставки зараз, заплануйте ще один візит до шістдесятників у майбутньому.

Контакти Музею шістдесятництва:

Сайт

Фейсбук

Тел.: +380 44 234 1204 

Адреса: м. Київ, вул. Олеся Гончара, 33 

 

 

Запрошуємо всіх охочих приєднуватися до наповнення платформи СторіЯ. Разом ми створимо історії, які надихатимуть українських дітей та підлітків пізнавати своє та досліджувати світ!

Будь ласка, оцініть статтю
Матеріали розроблені ГО «ПРОСТІР ЗНАНЬ» за технічної підтримки ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF). Ця публікація підготовлена за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF), але це не означає, що висловлені в ній погляди та вміст є офіційно схваленими або визнаними з боку Організації Об'єднаних Націй.

Читайте також

Special СторіЯ запрошує в Музей становлення української нації image

СторіЯ запрошує в Музей становлення української нації

СторіЯ знає, як зацікавити дітей та й дорослих історією! Тому запрошує своїх читачів до першого в Україні інноваційного музею історії, де наша національна спадщина поєднується із сучасними технологіями.
Special СторіЯ підтримує український заповідник «Асканія-Нова» image

СторіЯ підтримує український заповідник «Асканія-Нова»

СторіЯ розповідає про сучасні події та важливі сторінки минулого нашої країни. Ми створюємо історії в співпраці з провідними науковими установами, щоб школярі могли більше дізнатися про унікальні місця України. Ми також, як справжні друзі, підтримуємо тих, хто опинився в складних умовах.
Special Відкривайте Антарктиду разом зі СторіЯ та Національним антарктичним науковим центром image

Відкривайте Антарктиду разом зі СторіЯ та Національним антарктичним науковим центром

Хочете зацікавити дітей наукою, пробудити в них жагу до досліджень та відкриттів? А також допомогти знайти свою мрію та втілити її в життя? СторіЯ знає українців, які вміють надихати! Саме такі науковці й науковиці працюють у Національному антарктичному науковому центрі Міністерства освіти і науки України.
більше порад

Напишіть нам

Нумо створювати СторіЯ разом! Маєте ідеї? Поділіться ними з нами.