Відкривайте Антарктиду разом зі СторіЯ та Національним антарктичним науковим центром

Хочете зацікавити дітей наукою, пробудити в них жагу до досліджень та відкриттів? А також допомогти знайти свою мрію та втілити її в життя? СторіЯ знає українців, які вміють надихати! Саме такі науковці й науковиці працюють у Національному антарктичному науковому центрі Міністерства освіти і науки України.

Відкривайте Антарктиду разом зі СторіЯ та Національним антарктичним науковим центром image
Фото: Національний антарктичний науковий центр

Україна — одна з небагатьох країн, які мають цілорічні наукові станції на льодовому континенті. Наша має назву “Академік Вернадський”. 

Національний антарктичний науковий центр організовує експедиції на станцію та розповідає про роботу українських полярників. Приєднатися до експедиції можуть усі охочі дослідники, узявши участь у конкурсі. Також долучитися до команди можна в ролі кухаря, лікаря, сисадміна, системного механіка та дизеліста-електрика. Довгий час полярниками могли стати лише чоловіки, однак зараз ситуація змінилася: і жінки мають рівні можливості з колегами-чоловіками. І творять сучасну українську науку разом.

У співпраці з командою Національного антарктичного наукового центру ми створили книжечки саме про таких науковиць. 

Читайте розповідь “У гонитві за мрією до Антарктиди”  про науковицю Юлію Іванчикову, яка вирушила в далеку подорож, щоб здійснити важливі відкриття та втілити в життя свою дитячу мрію. 

А також поринайте в захопливу історію "Вистежити невидимого ворога: місія "Антарктида"" дослідниці Анни Соіної про вивчення озонових дір.

Маємо також багато планів у співпраці з  Національним антарктичним науковим центром :

  • вебінари та лекції для школярів,
  • нові захопливі історії,
  • спільні проєкти з популяризації роботи українських дослідників та дослідниць. 

Приєднуйтесь до СторіЯ, дізнавайтеся про українських полярників та відкривайте світ разом з дітьми. 

Контакти Національного антарктичного наукового центру

Сайт

Facebook

Instagram

Youtube

СторіЯ запрошує до співпраці науковців та науковиць, які готові розповідати про свої відкриття дітям і запалювати іскорки нових мрій!

Теми: наука
Будь ласка, оцініть статтю
Матеріали розроблені ГО «ПРОСТІР ЗНАНЬ» за технічної підтримки ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF). Ця публікація підготовлена за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF), але це не означає, що висловлені в ній погляди та вміст є офіційно схваленими або визнаними з боку Організації Об'єднаних Націй.

Читайте також

більше порад

Напишіть нам

Нумо створювати СторіЯ разом! Маєте ідеї? Поділіться ними з нами.