Святкова добірка мультфільмів від СторіЯ

А ви знаєте секрет ідеального сімейного вечора взимку? Вам потрібні гірлянди, теплі ковдри, смаколики та мультфільм, який сподобається і дорослим, і дітям. І ми залюбки із цим допоможемо. Обирайте стрічку з нашої добірки та поринайте у світ зимових пригод!

Святкова добірка мультфільмів від СторіЯ image

“Льодовиковий період: гігантське Різдво”

(Blue Sky Studios, 2011)

Сумували за улюбленими героями? Цього разу лінивець Сід засмутив Санту та не потрапив до списку тих, хто отримає подарунки. Чи вдасться йому з друзями зарадити в цій ситуації?


Ця кумедна різдвяна історія неодмінно сподобається дітям. А щоб перегляд мультфільму був пізнавальним, читайте нашу книжкову новинку  «Що не так у “Льодовиковому періоді”?», яку написала палеонтологиня Євгенія Нездолій.

“Вартові легенд”

(DreamWorks Animation, 2012)

Одного разу Бабай вирішив украсти в дітей найцінніше — мрії. Санта-Клаус, Джек Холод, Великодній кролик, Зубна фея й Піщана людина об'єдналися, щоб завадити лихим намірам. Чи вдасться їм виконати цю місію?

Ця історія нагадає вам і вашим дітям, чому так важливо вірити в диво.

 

“Балто”

(Universal Studios, 1995)

Цей мультфільм заснований на реальних подіях. Балто — напівсобака-напіввовк, який не має родини. До нього з пересторогою ставляться жителі містечка Ном та тутешні собаки, які беруть участь у перегонах в упряжках.

Балто почувається самотнім та майже не має друзів. Проте все змінюється, коли у місті трапляється спалах дифтерії.

Зворушлива історія про чотирилапого героя не залишить вас байдужими.

“Ґрінч”

(Illumination, 2018)

Ця анімаційна стрічка створена за мотивами книги Доктора Сьюза «Як Ґрінч украв Різдво».

Буркотливий зелений Ґрінч не любить Різдво. Його дратують подарунки, пісні та метушня підготовки. Тож він має підступний план — украсти Різдво!

 

 

“Крижане серце”

(Walt Disney Animation Studios, 2013)  

Зворушлива зимова історія про двох сестер Анну та Ельзу. У цій стрічці є все, що потрібно для святкового настрою: чудові пісні, кумедний сніговик Олаф та заплутаний сюжет. Умикайте й насолоджуйтеся!

 

 

 

“Феї: Таємниця магічних крил”

(DisneyToon Studios, 2012)

Ось-ось настане зима й увесь чарівний світ готується. Утім є правило: феям літа не можна бувати в зимовому лісі. Але Дінь так кортить дізнатися, що ж там відбувається.

На вас чекає зимов історія про таємниці світу чар та фей.

 

Приємного перегляду!

Будь ласка, оцініть статтю
Матеріали розроблені ГО «ПРОСТІР ЗНАНЬ» за технічної підтримки ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF). Ця публікація підготовлена за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF), але це не означає, що висловлені в ній погляди та вміст є офіційно схваленими або визнаними з боку Організації Об'єднаних Націй.

Читайте також

більше порад

Напишіть нам

Нумо створювати СторіЯ разом! Маєте ідеї? Поділіться ними з нами.