Читацькі щоденники для наймолодших

Як мотивувати дітей читати більше? Організуйте креативний челендж, скориставшись незвичайними читацькими щоденниками та історіями на СторіЯ.

Читацькі щоденники для наймолодших image

Щоденник кольорового читання

За вікном похмуро й  холодно? Влаштуйте в школі тиждень кольорового читання. Завантажуйте шаблон щоденника та починайте пригоду!

Завдання учнів — щодня читати історію зі списку та позначати прочитане в щоденнику. Потім обговоріть у класі, що сподобалося чи запам'яталося найбільше.

ЗАВАНТАЖИТИ

 

Щоденник дружби

Як знайти друзів у класі? Чи варто ділитися з іншими? Чи товаришують тварини? Завдання в цьому щоденнику спонукатимуть дітей знайти відповіді на складні питання.

Запропонуйте школярам самостійно прочитати всі історії зі списку та заповнити щоденник. Наприклад, протягом 2 тижнів. А потім влаштуйте в класі День дружби та обговоріть, чому кожному потрібні друзі.

ЗАВАНТАЖИТИ

 

Щоденник професій

Протягом 5 днів щодня читайте з дітьми історії зі списку. А наприкінці челенджу влаштуйте День професій. Завдання кожного — підготувати коротеньку розповідь на тему  "Ким я мрію стати в майбутньому" або "Яка професія подобається мені найбільше".

Елемент гри підживлюватиме бажання дітей читати. Крім цього, ви можете вигадати нагороди за успішне завершення читацького челенджу.

ЗАВАНТАЖИТИ

 

Ідеї Наталії Казачінер, учительки початкових класів ліцею “Атлантика”, м. Київ 

 

Захопливого читання!

Будь ласка, оцініть статтю
Матеріали розроблені ГО «ПРОСТІР ЗНАНЬ» за технічної підтримки ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF). Ця публікація підготовлена за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF), але це не означає, що висловлені в ній погляди та вміст є офіційно схваленими або визнаними з боку Організації Об'єднаних Націй.

Читайте також

Special 10 ідей, як зробити різдвяне диво для бабусь і дідусів image

10 ідей, як зробити різдвяне диво для бабусь і дідусів

Напередодні різдвяно-новорічних свят усі люди, незалежно від віку, мріють про дива. Бабусі й дідусі теж. І ті, в кого є рідні, і ті, хто проживає сам, — усі потребують уваги та підтримки. І тобі до снаги зробити для них диво чи подарунок власноруч! Тримай 10 ідей від Благодійного фонду “Старенькі”, якими ти можеш потішити своїх бабусь і дідусів чи самотніх людей літнього віку.
"Підвісна" бібліотека — ідея для класної кімнати image

"Підвісна" бібліотека — ідея для класної кімнати

Мрієте, щоб школярі на перервах менше часу приділяли ґаджетам? Хочете, щоб діти мали затишний куточок для читання? Тоді створіть для них незвичайну “підвісну” бібліотеку просто в класній кімнаті!
Святкова добірка мультфільмів від СторіЯ image

Святкова добірка мультфільмів від СторіЯ

А ви знаєте секрет ідеального сімейного вечора взимку? Вам потрібні гірлянди, теплі ковдри, смаколики та мультфільм, який сподобається і дорослим, і дітям. І ми залюбки із цим допоможемо. Обирайте стрічку з нашої добірки та поринайте у світ зимових пригод!
більше порад

Напишіть нам

Нумо створювати СторіЯ разом! Маєте ідеї? Поділіться ними з нами.