Як створити свій блог: поради від Даринки

Чи можна запустити свій відеоблог, якщо тобі лише 11 років? А зробити його популярним й успішним! Чом би й ні! Головне — бажання й трохи наполегливості! А як це зробити, розповідає юна букблогерка Даринка, інстаграм-сторінка якої має понад дві тисячі підписників.

Як створити свій блог: поради від Даринки image

У блозі “Книги Даринки” ви знайдете цікаві огляди на пригодницькі, біографічні та детективні історії, а також енциклопедії. Дівчинка прочитала 170 книжок та є амбасадоркою видавництв “Ранок”, “АССА” і “Богдан”.

 

 

 

 

Букблогерка Даринка
Інстаграм books.of.darynka

Вітаємо, Даринко! Розкажи, будь ласка, як у тебе виникла ідея створити свій блог про книжки.  

Якось улітку в мене закінчились книжки і я обирала собі нові за анотаціями на книжковому сайті. Подумала, що було б класно, якби анотації були у форматі відео. Записала своє перше відео й надіслала своїй старшій сестричці Марійці подивитися. Вона працює телеведучою, тож добре на цьому розуміється. Сестричці відео сподобалося, і вона підтримала ідею створити блог.

 

Як обирали найперші книжки для розповідей? 

Коли я створила блог, то вже понад рік читала майже щодня. Почала з улюблених книжок, а потім по порядку знімала огляди на всі прочитані. 

 

Як вдається так багато читати, аби щоразу мати теми для нових випусків?

Зараз у мене почалося навчання в школі, також я займаюся з репетиторами, тож часу на читання стало набагато менше, ніж улітку. Читання — моя улюблена звичка. Думаю, тому вдається не закидати це.

 

Хто допомагає створювати відео та постити? 

Самостійно готую контент для блогу та працюю з видавництвами “Ранок”, “АССА” та “Богдан”. Я їх амбасадорка, тобто розповідаю про них своїм підписникам. Також у мене є менеджерка, яка відповідає за рекламні інтеграції та співпрацю зі ЗМІ. 

 

Які книжки твої улюблені? 

Мені найбільше подобаються пригодницькі книги, а ще детективи та енциклопедії. 

 

А як тобі історії Сторії? Є улюблені? Як більше подобається їх читати — на екрані чи роздруковані? 

Моя улюблена історія від Сторії “Чому Ї неповторна?”. Її було дуже приємно читати. Я пишаюся нашою українською мовою та її особливостями.

Які книжки мрієш прочитати? 

Мрію прочитати власну книгу. Не на ноутбуці, а тримаючи в руках. Вона вийде друком уже найближчим часом.

 

Ого! Чудова новина, вітаємо! І також із нетерпінням чекаємо на вихід твоєї книжки. 

Які можеш дати поради блогерам-початківцям? Із чого почати? Як читати й що читати? Як не зупинятися, якщо спочатку вподобайок буде не дуже багато? 

Я думаю, що головна порада, для тих, хто хоче вести блог про книжки або щось інше — робити це від душі. Я люблю свій блог і це робить його успішним. 

 

Дякуємо, Даринко, за поради! Бажаємо й тобі не зупинятися та ще більше тішити своїх слухачів і слухачок цікавими випусками й книжковими новинками!

 

Послухати й подивитися блог “Книги Даринки” можна тут:

Facebook

Instagram

 

Тож, якщо хочете створити свій блог — не вагайтеся! Українського контенту в мережі має бути більше.Будь ласка, оцініть статтю
Матеріали розроблені ГО «ПРОСТІР ЗНАНЬ» за технічної підтримки ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF). Ця публікація підготовлена за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF), але це не означає, що висловлені в ній погляди та вміст є офіційно схваленими або визнаними з боку Організації Об'єднаних Націй.

Читайте також

більше порад

Напишіть нам

Нумо створювати СторіЯ разом! Маєте ідеї? Поділіться ними з нами.