Бути палеонтологинею в Україні: історія Євгенії Нездолій
Друзі! Щоб отримати повний доступ до матеріалів сайту, або Це швидко та безкоштовно. Матеріали з розділу «Спецпроекти» доступні без реєстрації.
Друзі! Щоб отримати повний доступ до матеріалів сайту, або . Це швидко та безкоштовно. Матеріали з розділу «Спецпроєкти» доступні без реєстрації.
Для дітей 14+ років. Категорії: Гендерна рівність, Професії. Авторка: Юлія Журлакова
Чим займаються палеонтологи в Україні? Де проводять розкопки? Які напрями має сучасна палеонтологія та які новітні технології використовує? Чи важко жінкам реалізуватися в науці? І чому не варто боятися шукати свій шлях, змінюючи професії? Про все це читайте в інтерв’ю науковиці та працівниці Національного науково-природничого музею НАН України Євгенії Нездолій.
Ця історія допоможе обговорити тему кар'єри та пов'язаних із нею гендерних та інших стереотипів. А також стане в пригоді під час підготовки до уроків з біології, географії, інтегрованого курсу “Я досліджую світ”.
У рубриці “Читай і мову вивчай!” ви дізнаєтеся більше про значення та написання складних слів із першою частиною “палео”.
У рубриці "Ідеї для уроків" радимо, як організувати й провести Розмовний клуб “Як обрати справу життя?”.
Науковці працюють не лише в стерильних лабораторіях і білих халатах, часом їм доводиться порпатися в землі. У прямому значенні. Наприклад, українська палеонтологиня Євгенія Нездолій шукає й вивчає викопні рештки давніх тварин, а саме дрібних ссавців. Чому дівчина обрала сферу, яку в суспільстві вважають не надто “жіночою”? Розпитаємо в неї!..
Робочі матеріали
Інші формати історії
- Файл для односторонього друку Інфо для одностороннього друку Українською
- Файл для двосторонього друку Інфо для двостороннього друку Українською