Місто-дитя cover
Рейтинг історії

Для дітей 11+ років. Категорії: Географія, Сьогодення. Автор: Команда 5 класу Ліцею “Ювенес”

Місто Сєверодонецьк на Луганшині називають містом на піску. Чому? Що було на цих землях до побудови заводів? Та скільки прекрасного могли побачити туристи на вулицях Сєверодонецька до початку повномасштабного вторгнення росії. Чесна й добра розповідь команди п'ятикласників із ліцею “Ювенес”, переможців письменницького конкурсу від  СторіЯ “Розкажи про Україну”, точно не залишить вас байдужими і допоможе зберегти нашу історію.

Книжечка стане в пригоді під час підготовки до уроків з української мови, інтегрованих курсів “Я досліджую світ”, “Пізнаємо природу”, географії, історії. А також надихне на подорожі Україною.

Рубрика “Читай і мову вивчай!” пояснить правопис складних слів.


Чи чули ви про славне місто Сєвєродонецьк на Луганщині? Його називають містом на піску та містом хіміків. Чому? Скоро дізнаєтеся! Сєвєродонецьк — місто-дитя, адже народилося лише в 1934 році. Погодьтеся, за мірками вікової історії України, вік у 89 років — ледь не немовлячий, якщо порівнювати з людським життям. Але не кваптеся робити висновки. Наше місто має чим здивувати! Власне, його поява — це теж цікава історія...


 

Інші формати історії

Рейтинг історії
Як зібрати роздруковану книгу

Одностороння книга

Двостороння книга

Напишіть нам

Нумо створювати СторіЯ разом! Маєте ідеї? Поділіться ними з нами.