Читацький челендж

Хочеш спробувати пройти читацький челендж? Протягом цього тижня ти зарядишся позитивом й енергією. Щодня — нова цікава місія, яку треба виконати. А якщо пропустив/пропустила — починай челендж спочатку.

Читацький челендж image
Фото: freepik.com

День 1 “Гуляю й читаю”

Прогуляйся своїм районом або найближчим парком і прочитай всі банери, вивіски та плакати, які трапляться на шляху. Назви вулиць, вивіски магазинів чи інформаційні дошки — усе, що впаде в око. Можливо, вдасться знайти щось цікаве для себе?

 

 

 

Фото: freepik.com
Фото: freepik.com

День 2 “Кольорова обкладинка”

Пошукай на книжкових полицях або в бібліотеці книгу з обкладинкою певного кольору, наприклад зеленого. Після того, як вибереш книгу, знайди затишне місце в зеленому парку й занурюйся в історію!

 

 

 

День 3 “Щось смачненьке”

Погортай книжку рецептів й обери той, що припав тобі до душі. Спробуй разом із батьками приготувати цю страву. Незалежно від того, чи випікаєте ви печиво, чи змішуєте смузі, спільне читання зробить процес приготування ще приємнішим. До того ж наприкінці на вас чекатиме смачненький бонус!

 

 

Фото: freepik.com
Фото: freepik.com

День 4 “Почаклуємо?”

Створи нову обкладинку для улюбленої книжки. Дай волю своїй уяві! Зроби унікальний дизайнерський малюнок. Цікаво, чи сильно він відрізнятиметься від того, що був спочатку?

 

 

 

 

День 5 “Зйомки”

Сьогодні твоїм завданням буде зняти коротенький влог. Розкажи у відео, яку книгу читатимеш і чому твій вибір впав саме на неї. Можна піти в парк або прилаштуватися в затишному куточку вдома з теплим чаєм. Увечері поділися своїм відео в соціальних мережах або покажи батькам!

 

 

Фото: freepik.com
Фото: freepik.com

День 6 “У пошуку нових слів”

Іноді в текстах натрапляєш на слова, значення яких не знаєш? Звісно, в українській мові їх близько 256 тисяч (а за останніми дослідженнями, ще більше!), тож всі не запам’ятаєш! Але деякі можна виписати й використовувати надалі. Тож сьогоднішнє завдання — розширити свій словниковий запас! Погортай книжку, яку зараз читаєш, і випиши 5 нових слів. Знайди їх значення в тлумачному словнику. Спробуй вживати ці слова протягом дня, вражаючи друзів і родину своїм фантастичним словниковим запасом!

День 7 “Тепер автор — ти!”

Швидко добіг кінця наш челендж! Тепер настав час тобі стати автором історії. Спробуй створити оповідання з героями, цікавими місцями, захопливими діалогами та різноманітними пригодами. Краще записати все в блокноті, щоб точно не забути! А після вечері можеш прочитати твір близьким.

 

 

 

Фото: freepik.com

Як тобі читацький челендж? Сподобався? Якщо так, запропонуй друзям пройти його. Читати — круто, особливо, коли маєш такі цікаві завдання!

Бажаємо вам цікавих квестів та нових книгопригод!  

Будь ласка, оцініть статтю
Матеріали розроблені ГО «ПРОСТІР ЗНАНЬ» за технічної підтримки ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF). Ця публікація підготовлена за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF), але це не означає, що висловлені в ній погляди та вміст є офіційно схваленими або визнаними з боку Організації Об'єднаних Націй.

Читайте також

більше порад

Напишіть нам

Нумо створювати СторіЯ разом! Маєте ідеї? Поділіться ними з нами.