Практичне завдання “З котиком пограй — емоцію впізнай!”

За історією “Пончик у чаРівному місті” команди 3 класу Рівненського приватного ліцею “Юкі”

Здатність розпізнавати та називати емоції, власні й інших людей, — важлива навичка для щасливого життя. Це завдання допоможе дітям її розвинути, збагатить їхній словник та покращить комунікацію. 

Авдиторія:
2-4 класи.
Тривалість: 10-15 хвилин.
Завдання для уроків: українська мова та читання, інтегрованого курсу “Я досліджую світ”.
Розвиваємо: м’які навички — емоційний інтелект, розуміння емоцій, концентрацію та увагу.
Обладнання: аркуш із завданням, ручки.

 Читайте більше про те, як розвивати в дітей м’які навички.

Опис завдання

Ви прочитали історію про котика Пончика й про те, як він почувається в чаРівному місті. Чи зможете ви впізнати всі емоції котика? Розгляньте його міміку й пози. Спробуйте визначити, що відчуває цей пухнастик, та підпишіть під кожним малюнком відповідний прикметник (слово — назву ознаки). Скористайтеся словами з довідки.

Довідка: зацікавлений, гидливий, стурбований, привітний, нажаханий, суважний, розслаблений, грайливий, довірливий, наляканий, дружелюбний, тривожний, задоволений, захоплений, роздратований, утішений, хижий, загрозливий, переляканий.

Джерело: felineengineering.com. Автор: Lili Chin

Емоції бувають різні, та всі вони важливі!

Будь ласка, оцініть статтю
Матеріали розроблені ГО «ПРОСТІР ЗНАНЬ» за технічної підтримки ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF). Ця публікація підготовлена за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF), але це не означає, що висловлені в ній погляди та вміст є офіційно схваленими або визнаними з боку Організації Об'єднаних Націй.

Читайте також

більше порад

Напишіть нам

Нумо створювати СторіЯ разом! Маєте ідеї? Поділіться ними з нами.