Живописна Україна: мандрівний блог Тараса Шевченка
Друзі! Щоб отримати повний доступ до матеріалів сайту, або Це швидко та безкоштовно. Матеріали з розділу «Спецпроекти» доступні без реєстрації.
Друзі! Щоб отримати повний доступ до матеріалів сайту, або . Це швидко та безкоштовно. Матеріали з розділу «Спецпроєкти» доступні без реєстрації.
Для дітей 11+ років. Категорії: Культура. Авторка: Анна Алєксєєва
Без сумнівів, якби за часів Тараса Шевченка існували соцмережі, він очолив би рейтинг популярних блогерів. Але про що б він розповідав своїм підписникам? Разом з Національним музеєм Тараса Шевченка ми трішки пофантазували на цю тему. У цій історії ви знайдете маловідомі факти з біографії Шевченка та більше дізнаєтеся про офорти митця. І все це у форматі мандрівного блогу Україною!
Книжечка буде корисною під час підготовки до уроків з інтегрованого курсу “Я досліджую світ”, української мови та літератури, історії України, а також стане чудовим приводом для екскурсії до музею.
Рубрика “Читай і мову вивчай!” підкаже, як замінити іншомовні слова українськими відповідниками, і поповнить ваш словниковий запас синонімами.
Уявімо собі, якби за часів Тараса Шевченка вже існували інтернет і соціальні мережі. Він 100% був би найпопулярнішим блогером, який розповідав би про українську культуру, історію та побут.
У 1843 році Тарас Шевченко подорожував Україною й захотів змалювати її красу. Саме в цей час він захопився вкрай складною технікою графічного мистецтва — офортами. І саме її обрав для втілення свого задуму...
Інші формати історії
- Файл для односторонього друку Інфо для одностороннього друку Українською
- Файл для двосторонього друку Інфо для двостороннього друку Українською