Читацькі щоденники для наймолодших
Як мотивувати дітей читати більше? Організуйте креативний челендж, скориставшись незвичайними читацькими щоденниками та історіями на СторіЯ.

Друзі! Щоб отримати повний доступ до матеріалів сайту, або . Це швидко та безкоштовно. Матеріали з розділу «Спецпроєкти» доступні без реєстрації.
Щоденник кольорового читання
За вікном похмуро й холодно? Влаштуйте в школі тиждень кольорового читання. Завантажуйте шаблон щоденника та починайте пригоду!
Завдання учнів — щодня читати історію зі списку та позначати прочитане в щоденнику. Потім обговоріть у класі, що сподобалося чи запам'яталося найбільше.

Щоденник дружби
Як знайти друзів у класі? Чи варто ділитися з іншими? Чи товаришують тварини? Завдання в цьому щоденнику спонукатимуть дітей знайти відповіді на складні питання.
Запропонуйте школярам самостійно прочитати всі історії зі списку та заповнити щоденник. Наприклад, протягом 2 тижнів. А потім влаштуйте в класі День дружби та обговоріть, чому кожному потрібні друзі.

Щоденник професій
Протягом 5 днів щодня читайте з дітьми історії зі списку. А наприкінці челенджу влаштуйте День професій. Завдання кожного — підготувати коротеньку розповідь на тему "Ким я мрію стати в майбутньому" або "Яка професія подобається мені найбільше".
Елемент гри підживлюватиме бажання дітей читати. Крім цього, ви можете вигадати нагороди за успішне завершення читацького челенджу.

Ідеї Наталії Казачінер, учительки початкових класів ліцею “Атлантика”, м. Київ
Захопливого читання!
Читайте також

10 ідей, як зробити різдвяне диво для бабусь і дідусів
Напередодні різдвяно-новорічних свят усі люди, незалежно від віку, мріють про дива. Бабусі й дідусі теж. І ті, в кого є рідні, і ті, хто проживає сам, — усі потребують уваги та підтримки. І тобі до снаги зробити для них диво чи подарунок власноруч! Тримай 10 ідей від Благодійного фонду “Старенькі”, якими ти можеш потішити своїх бабусь і дідусів чи самотніх людей літнього віку.
"Підвісна" бібліотека — ідея для класної кімнати
Мрієте, щоб школярі на перервах менше часу приділяли ґаджетам? Хочете, щоб діти мали затишний куточок для читання? Тоді створіть для них незвичайну “підвісну” бібліотеку просто в класній кімнаті!