Завітайте в Музей шістдесятництва разом зі СторіЯ!
СторіЯ переконана, що кожну історію можна розповісти цікаво! Тому ми запрошуємо вас у Музей шістдесятництва — місце, де біографії з підручників перетворюються на захопливі сюжети про життя та мрії видатних українців та українок.
Друзі! Щоб отримати повний доступ до матеріалів сайту, або . Це швидко та безкоштовно. Матеріали з розділу «Спецпроєкти» доступні без реєстрації.
Музей шістдесятництва — філія Музею історії міста Києва. Тут ви можете відвідати виставку “Український Донбас шістдесятників”, яка занурює в атмосферу 1960-х! Ви дізнаєтеся, що хвилювало й надихало подружжя Світличних, Івана Дзюбу, Василя Стуса, Олексу Тихого, Миколу Руденка та інших українських діячів того часу.
Головні експонати виставки — оригінальні ескізи мозаїчних панно “Дерево життя” й “Боривітер”, які створили 1967 р. в Маріуполі київські монументалісти Алла Горська, Віктор Зарецький, Галина Зубченко, Григорій Пришедько.
А ще в Музеї шістдесятництва ви потрапите в дивовижний світ мистецтва Любові Панченко! На вас чекають яскраві колажі з пальтових тканин та оздоблені моделі одягу, які мисткиня сама розробляла й носила.
У вересні 2023 року ГО «Простір знань» та Музей шістдесятництва об'єдналися, щоб відкрити сучасним дітям історії людей, які відстоювали нашу культуру та незалежність.
Читайте казково-біографічну історію “Алла Горська. Донька жар-птиці” від Сторії та письменниці Валентини Вздульської та поспішайте наживо надихнутися творінням художниці.
І вже незабаром ми презентуємо нові історії про талановиту українську мисткиню — Любов Панченко. Одну із них — "Як розфарбувати світ? Любов Панченко" — можете читати вже зараз!
З початком великої війни найцінніші колекції мистецтва, самвидав, меморіальні предмети тимчасово не доступні для огляду відвідувачів. Але ці експонати обов'язково повернуться в стіни музею після Перемоги України! Тож відвідавши виставки зараз, заплануйте ще один візит до шістдесятників у майбутньому.
Контакти Музею шістдесятництва:
Тел.: +380 44 234 1204
Адреса: м. Київ, вул. Олеся Гончара, 33
Запрошуємо всіх охочих приєднуватися до наповнення платформи СторіЯ. Разом ми створимо історії, які надихатимуть українських дітей та підлітків пізнавати своє та досліджувати світ!